En yeni haberleri, yorumları ve bilgileri okuyucularıyla paylaşmak üzere kurulan Markahikayecisi.com’u ziyaret ederek ve gerçekleştirdiği kampanyalara katılarak aşağıdaki koşulları peşinen kabul etmiş olduğunuzu bilginize sunarız.

İçerik

Site içeriği, editör tarafından oluşturulur. Yazılarda sadece ürünler ve markalarla ilgili kişisel fikirler paylaşılmaktadır. Verilen bilgilerin ve ürünlerin uygulanmasından ve alınacak sonuçtan Markahikayecisi.com sorumlu değildir.

Telif Hakkı

Markahikayecisi.com adresinde yayınlanan içeriğin ve görsellerin telif hakları Markahikayecisi.com sitesine aittir, yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka web adreslerine yayınlanamaz, RSS Feed aracılığıyla yayın amaçlı otomatik olarak kullanılamaz. İçerikten kısmi alıntı yapıldığında siteye link verilmesi beklenmektedir. İçerik yazılarını kullanmak için yazılı izin istekleri, markahikayecisi@gmail.com adresinden yapılmalıdır. Bu sitede yer alan yazıların ve fotoğrafların yazılı izin olmadan başka bir sitede yayınlanması fikri haklar kanununa göre yasaktır. Yayınlanan ilanların sorumluluğu ise ilan sahiplerine aittir.

Ziyaret Bilgileri

Markahikayecisi.com Google Analytics web sitesi ile izlenmektedir. Markahikayecisi.com ziyaret edildiğinde, Markahikayecisi.com’a hangi IP’den giriş yaptığınız, sitemizde ziyaret ettiğiniz sayfalar ve her bir sayfa, bilgi formu ve uygulamada ne kadar süre harcadığınız gibi genel bilgiler kaydedilir. Bu bilgilerin tutulmasının amacı siteyi düzenli olarak izleyerek geliştirmek ve hizmetlerini iyileştirmektir.

Kişisel Bilgiler

Bir kullanıcı,Markahikayecisi.com üzerinden bir soru gönderdiğinde, belirli bir hizmet için bilgi formu doldurduğunda ya da kampanyaya başvuruda bulunduğunda kişisel bilgileri Markahikayecisi.com tarafından kaydedilir. Form alanlarında doldurulması zorunlu alanlar aracılığıyla kullanıcıdan kendine ait bilgileri vermesi istenebilir. Bu şekilde belirli bir faaliyet için verilmesi zorunlu kişisel bilgilerin verilmemesi durumunda, kullanıcı bu faaliyetten faydalanamaz. Markahikayecisi.com’a verdiğiniz iletişim bilgileriniz Markahikayecisi.com tarafından e-posta, SMS ve direk posta yolu ile reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılabilir.

Bağlantılı Siteler

Markahikayecisi.com, kullanıcılarını içeriği Markahikayecisi.com tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine taşıyan bağlantılar içermektedir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu sözleşmede belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği kişisel bilgilerin derlenmesi, kullanımı veya ifşa edilmesinden Markahikayecisi.com sorumlu değildir. Markahikayecisi.com bu şekilde bir derleme, kullanım veya ifşadan ötürü ortaya çıkabilecek zararların sorumluluğunu kabul etmemektedir. Başka sitelere ait bağlantıların Markahikayecisi.com’da yer alıyor olması, o sitelerin güvenli olduğu anlamına gelmemekte ve bu alanda güvenlik tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Dış sitelere yönlendiren bir bağlantıya tıkladığınızda bu sitelerin 3. şahıslar tarafından hazırlanması ve kontrol edilmesi sebebiyle Markahikayecisi.com sorumluluk alanından çıkılmış olduğunu, bu noktadan sonra kullanıcı Markahikayecisi.com’un hiçbir şekilde sorumluluğunun olmadığını kabul eder. Site kullanımı esnasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve elektrik arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Markahikayecisi.com sorumlu değildir. Benzer biçimde başka sitelerden Markahikayecisi.com’un izni olsun ya da olmasın Markahikayecisi.com’a link verildiğinde de, bu tür linklerin kontrol edilememesinden kaynaklanan yapı nedeniyle Markahikayecisi.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

What do you think?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

No Comments Yet.