TimeOut- Şubat 2016

TimeOut’un şubat sayısında, tam da Sevgililer Günü öncesi, hangi takı sizi anlatıyor anlattım. Her Story’nin birbirinden nefis takıları arasından hangisi sizin stilinize uygun bulabilmek için. :)

Makaleden Ufak Bir Alıntı:

Vintage Tutkunları İçin: Kült parçaları modern detaylarla birleştirmekten hoşlananlardan mısınız? Anneniz ve hatta anneannenizden kalan kıyafetleri sıkılmadan kullanan, yıllanmış parçaları ‘eski’ değil hatıra dolu olarak nitelendirip değerlendirenlerdenseniz geçmişe gönderme yapan takılar sizin için ideal bir hediye seçeneği olabilir. Antika mücevher tasarımlarında da sıklıkla yer bulan çiçek figürünün modernize edilmiş bu formu tüm kıyafet seçimlerinize eşlik etmeye aday. 

Minimalistler İçin: Her daim sade bir şıklığı tercih eden, gösterişli aksesuarlar kullanma alışkanlığı olmayanlardansanız Her Story’nin Matcstick Chain Earring Seti sizin için harika bir takı alternatifi olacaktır. Net hatlarıyla minimalizme göz kırpan bu küpeler, Her Story’nin kreatif direktörünün de belirttiği gibi ‘Tek bir takım olsun. Değiştirmek zorunda kalmayayım diyenlerin tercihi’. 

Glam Rock Döneminin Takipçileri İçin: Kıyafet tercihlerinin odak noktasında siyah rengi bulunduran, gösterişten kaçınmayan özgür ruhlar için takı seçimi yapmak kolay değildir. Her Story’nin ellerinde siyah altının işlenmesiyle form bulan bu yüzük tam da umudunuzu yitirmişken imdada yetişebilir. Zira ucundaki zincir detayı ile hareketli bir karaktere de sahip olan yüzük, Glam Rock döneminin yüksek enerjili atmosferini bütünüyle yansıtıyor. 

 

Henüz bir yorum yapılmamış

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir